Skocz do zawartości

d2trade uses cookies. Read the Polityka plików cookies oraz polityka prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

[O] konto D2 BN SC NLD East-Europe server - dużo przedmiotów

Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Cshychoo

Cshychoo

Bezdomny

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 April 2019 - 10:08

Cześć,

W związku z pojawieniem się potomka, muszę pozbyć się swojego konta w Diablo. Konto nigdy nie miało żadnych banów, na tym koncie nie używałem botów, maphacka czy tam innych wynalazków. Wszystko co się na nim znajduje znalazłem samodzielnie, skutecznie wytapiając setki godzin czasu. Na koncie znajduje się 6 postaci:

1. Sorc 88lvl, mf cold-fire: Tal set (w masce i zbroi perf topaz, w broni ist), Gheed, magefist, raven, rare ring (15ene, 80 mana, light res 25%, 14%mf), wt, spirit monarch, kilka mf charmsów w eq. Token do wyzerowania postaci. Merc klasycznie - insight + gaze shaeled, forti dusk bugged

2. Pala 88lvl hammer, max life build (czyli max statów w life, zero w pozostałe): hoto39, mara 21, spirit w cesarskiej tarczy (35 res), shako 140def, eni mp, arach, magefist, raven, rare ring (10fcr, 36ar, 2str, light res 6%, fire res 29%), odbipięta, torch, life/mana charms. Na switchu cta + spirit. Merc - insight, forti, andy raled.

3. Pala 86lvl zealot: g-face umed, hl amu, botd ba, zaka umed 192%, forti ap, dracs 9ll/15str, bk5, raven, dungo, gore raiders 191. Na switchu cta + spirit. W skrzynce Stalorwije. Paladyn ma na piekle max. res, max. block. Token do wyzerowania postaci. Merc - botd wp eth, forti, kradnijczaszka

4. Barb 80lvl whirlwind: IK set (cham w zbroi, 2x shael w broni, 2x shael w hełmie), angelic combo (amu + 2x ring), troch. Na switchu 2x ali-baba czyste. Dodam 3 runy hel do wyczyszczenia setu. Token do wyzerowania postaci. Merc (łotrzyca) - forti ap, tal mask, faith bow w strażniczym łuku.

5. Java 86lvl: Griff z light rbf, titans 197%, coh dusk, phoenix shield 397%ed w monarch shield 12%ed, sandstorm 12/15, thundergod, cat eye, raven, carrion wind, rare gloves (2java, 10ias, 7dex, light res 14%, psn res 18%), torch, 2x java sk, life/res charms. Token do wyzerowania postaci. Merc - andy, forti ap, infy eth cv.

6. Dudu wind 80lvl: jalal, hoto 35, eni dusk, spirit 34, magefist, dwarf star, nature peace, craft amu (2 ele, 10fcr, mana reg. +more), arach, sandstorm 13/14, torch, res charms. Token do wyzerowania postaci. Merc - insight, tal mask, shaftstop.

Na życzenie mogę wysłać fotki ze screenshotów poszczególnych przedmiotów (jest tego bardzo dużo, dlatego nie wrzucam tutaj żeby nie zawalać forum) albo możemy się umówić w grze żebym wszystko pokazał. Co bym chciał w zamian? Najlepiej cash w PLN lub mogę wymienić na karty Magic the Gathering :D Cena do uzgodnienia. Jeżeli ktoś ma obawy przed transakcją w ciemno, mogę wystawić konto na allegro. Nie jestem turbo specjalistą, grałem dla przyjemności. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości, proszę pisać, postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.

Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź