Skocz do zawartości

d2trade uses cookies. Read the Polityka plików cookies oraz polityka prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

problem z butami

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#1 luka PVP

luka PVP

Flagged User

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3964 postów

Napisany 14 January 2015 - 01:28

Drodzy forumowicze mam wstydliwy problem, a mianowicie smierdzace buty zimowe. Zasmierdly juz jakis czas temu i nie chca sie wywietrzyc. Probowalem juz wszystkiego od wykladania ich gazetami po trzymanie pol tygodnia na balkonie. Prosze pomozcie bo to fajne buty sa i pasuja do kurtki, ktora lubie.

Jesli ktorys z pomyslow okaze sie skuteczny to w nagrode rzuce fg. :-*

Posted Image

Przed napisaniem oferty zapoznaj się z treścią regulaminu bądź skonsultuj się z adminem lub moderatorem działu trade! xD

#2 k4n

k4n

Handlarz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • D2realm acc:k4n

Napisany 14 January 2015 - 07:38

Wypierz butki a problem napewno ustąpi. Oczywiście aby problem nie powrócił proponuje codzienne mycie stóp i zmianę skarpetek ^^ Jakby nie pomogo kup talk do stóp (mi pomogło) :D

Edytowany przez k4n, 14 January 2015 - 07:39.

Posted Image

#3 luka PVP

luka PVP

Flagged User

• Użytkownik
  • 3964 postów

Napisany 14 January 2015 - 10:45

Ręczne pranie ? Do rzeki mam kawałek :-/

Posted Image

Przed napisaniem oferty zapoznaj się z treścią regulaminu bądź skonsultuj się z adminem lub moderatorem działu trade! xD

#4 HeHe

HeHe

Admin

• Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 1035 postów
  • D2realm acc:Gogler

Napisany 14 January 2015 - 11:36

Jeżeli chcesz umyć ręcznie to możesz w misce. Cokolwiek :)

#5 Bright

Bright

Były Admin Serwera

• Użytkownik
  • 10273 postów
  • D2realm acc:bright

Napisany 14 January 2015 - 12:21

W sklepach obuwniczych, czasami sa specyfiki ktore pomagaja rozwiazac ten problem. :>
Posted Image
Posted Image

#6 luka PVP

luka PVP

Flagged User

• Użytkownik
  • 3964 postów

Napisany 14 January 2015 - 13:04

Zobacz postBright, o 14 January 2015 - 12:21, powiedział:

W sklepach obuwniczych, czasami sa specyfiki ktore pomagaja rozwiazac ten problem. :>

Znaczy się nowe buty ?? :O

Posted Image

#7 Bright

Bright

Były Admin Serwera

• Użytkownik
  • 10273 postów
  • D2realm acc:bright

Napisany 14 January 2015 - 13:19

Nie, takie preparaty do konserwacji obuwia, zwalczania przykrych zapachow itd. Zazwyczaj kolo kasy sa rozlozone stanowiska z takimi specyfikami.
Posted Image
Posted Image

#8 eskoo

eskoo

Szlachcic

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1063 postów
  • D2realm acc:eskoo

Napisany 14 January 2015 - 22:44

nie wiem czy ten smród z butów masz od tego że przemokły i źle wysyszyłeś czy też przepociły się i nie wymyłeś ich i również odpowiednio nie wysuszyłeś ale wypierz w pralce buty czy ręcznie bo nie wiem jak one wyglądają to lepiej uważać na pralkę jak wielkie buciska i tak jak Bright mówi są preparaty do usuwania takiego zapachu w sklepach obuwniczych czy czasami nawet innych marketach, drogeriach, a jakbys ich nie dorwał to spróbować również możesz tych zapachów w spryskiwaczach do stóp (np School - dobra firma, czy też z Avonu - tez całkiem dobre i ładnie pachnące) żeby się nogi nie pociły bo jak psikniesz po butach wewnątrz i na zewnątrz to mogą je odświżyć (chociaż nie wiem jak zaawansowany smród ci sie dobywa z tych trepów). ale napewno specjalne specyfiki były by najlepsze.
google ci dużo mówi również na ten temat:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

i na przyszłośc jak lubisz buty i są dobre, za które zapłaciłeś konkretnijszą sumkę to warto też zainwestować niewielką kwotę w takie spraye do stóp bo i nogi ci się mniej pocą a i buty odswieżysz (wszystko zależy jak wiele w nich chodzisz i jakie dystnasy robisz bo wiadome że codzienne buty nie przejdą tak ekstremalnych testów jak te które sie zakłada w góry) a tak samo są do butów impregnaty (np do skórzanych) które będą ci dodatkowo dbały o ich wygląd. większośc do kupienia w obuwniczych czy też tak jak pisałem wcześniej w drogeriach, merketach. dodatkowo jak można wymienić podkładki to może warto wybrac sie do szewca w tym celu ale to zależy o jakich butach mówisz :D

Edytowany przez eskoo, 14 January 2015 - 22:53.

Beware of the BEAR

Posted Image

acc realm:

*eskoo

#9 Gongo

Gongo

Kupiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów

Napisany 17 January 2015 - 19:06

Spróbuj z sodą oczyszczoną (wsyp trochę do butów i zostaw na kilka godzin) i po tym czasie wymień jak będą efekty.
My live is Honda Civic

Posted Image

#10 sizzla

sizzla

Naczelny rabin d2trade

• Były Moderator
  • 7737 postów

Napisany 17 January 2015 - 19:07

ja bym skoczył