Skocz do zawartości

d2trade uses cookies. Read the Polityka plików cookies oraz polityka prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

- - - - -

Skarga na ?? krowi event??

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
9 odpowiedzi na ten temat

#1 dawca90

dawca90

Handlarz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • D2realm acc:Dawca90

Napisany 11 June 2014 - 19:39

Witam . Zaraz pewnie zacznie się pocisk po mnie że troll nolife itp ale mam to daleko za sobą.

Moze zaczne. Krowi event .. Głowny mój temat skargi..

cytuje ,,Od dzisiaj 05.06.2014  do odwołania, będzie trwał Event na Krowim Poziomie ""

Niech mi ktos powie.. gdzie było to odwołanie bo przykro mi ja nie widze...wieczorem gram ok w nocy gram ok nad ranem już nie dziękuje państwu za uwage...Serdecznie dziekuje zę każdy ale dosłownie każdy miał albo wrecz to zrobił .. szanse aby wbić hight lvl.. będe się burzył gdyż nie po to zasuwam w innymi graczami privy albo nawet open gry aby byle gracz w ułatwiony sposób zrobił coś co ja osiągam w długim okresie czasu..

Ubity realm..

A to moje odczucie.. UBILIŚMY/ UBILIŚCIE realm.. Od kilku dni obserwuje ilość graczy na d2t głownie wieczorem.. Moje wnioski

09.06.2014 godziny wieczorne 20-23 , ilość graczy 9 ilośc gier 3
10.06.2014 godzinki podobne   11 users ilośc gier 3
11.06.2014 godz pisania postu . 11users 5 gier

I niech mi nikt nie mówi że to wina pogody , gimbaza poprawki itp.. Realm został ubity wręcz uduszony przez węgorza z Braci FF..

Czuje sie oszukany ze względu na to iż nie było konkretnego info eventu. 2. dziękuje iż eventem ubiliśmy handel  run +ranking . a gryfa jak nie ma tak nie ma...

Gracze odeszli zresztą sam juz tu zaglądam żadko ze względu na zbyt wielkie ułatwienia...

Tym czasem dziękuje za przeczytanie posta i myślę iż to nie tylko moje zdanie tylko nie każdy (może strach przed warnem , może inne powody brak w morzu wody) nie podpisze się pod tym postem... Ale wystarczy posłuchac co ludzie sądzą na realmie :) Buziaczki :*
Posted Image

#2 Promek

Promek

Margrabia

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3485 postów
  • D2realm acc:Prometeusz
  • BN Battletag:Promek#2853

Napisany 11 June 2014 - 20:17

ja pier... robia event zle nie robia zle. Jeszcze sie taki nie narodzil co calej gimbusiarni dogodzil. A to ze spedziles xxx godzin na farmieniu tego nie wiem 97? lvl to juz twoj problem nikt cie nie zmuszal. Wlazl event inni skorzystali wbili 97 w 2-3 dni? Wiele takich gier jest co przez eventy idzie szybciej cos co zajmuje dni tygodnie itp. Chcesz przyklad? WoT gram kupe czasu wbijam mozolnie exp. Rocznica 2 wojny swiatowej w tamtym roku expx5 mnustwo innych ulatwiej i mozna bylo podskoczyc o 2 tiery wyzej... miniona nie dawno rocznica d-day tez masa ulawien z ktorych sam skorzystalem i nikt tam nie plaacze tylko sie cieszy ze cos robia, nikt nie placze ze farmi nocami a przychodzi event i weekendowi gracze nabijaja w 2 dni tyle ile oni w tydzien czy miesiac. Ciekawe czy nie byloby jednak placzu jakby zamkneli ten realm jak to bylo w planach? Czyli wracamy do starych porzadkow? Nic nie robimy niech sie sypie i na koniec zamykamy.

Posted Image

:

@  adamko_xx : Posted Image promek padalcu pewnie jedziesz na tych botkach pewnie sam jestes botem a ja no oczywiscie gimbem a jak inaczej albo tam podstawowkarzem albo liceuwkarzem pozytyw.

#3 remor696

remor696

Flagged User

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Gadu-Gadu:
  • D2realm acc:remor696

Napisany 11 June 2014 - 20:22

A więc tak...
Buziaczki również ofc +

Ubity Realm... Mój drogi z Tobą to bym nawet muchy w kiblu nie ubił ^^

Owszem, może i nie dopilnowaliśmy, aby dodać post z zakończeniem eventu, ale każdy myślący i cywilizowany człowiek z łatwością domyślił się, że event off...
My też mamy swoje życie, pracę, obowiązki, jeden post nie jest podstawą do dramatyzowania.

Gra ma swoje lata i staramy się coś w niej zmieniać , aby nie stała się monotonna i cieszyła zabawą, a nie spiną o high lvl'e, czy też ilość posiadanych ber'ów. Jeżeli jesteś aż takim materialistą i burzysz się o kilka pikseli to w Tobie tkwi problem a nie w Nas, czy Realmie.

Pozdrawiam.

Temat zostawiam otwarty, aczkolwiek zbędny spam zostanie odpowiednio nagrodzony.
Dodany obrazek

#4 pomorzanin86

pomorzanin86

Książę

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3561 postów
  • Gadu-Gadu:
  • D2realm acc:pom_ld, pomorzanin86, pomo_cl , suchy98, pom_cl

Napisany 11 June 2014 - 21:10

nie puacz Ewka :DDDD jak Ci tu źle to idz na cbn gdzie nie ma takich fri stajlo eventow i bedziesz mogł walczyc o hlv z botami :DDD

#5 44

44

A imię jego..

• Użytkownik
  • 6644 postów

Napisany 11 June 2014 - 22:42

przenosze do humor-rozrywka-konkursy i nawet o komentarz sie nie pokusze ;D

#6 amad

amad

Koń Rafał

• Były Moderator
  • 6267 postów

Napisany 11 June 2014 - 22:54

Gram na tym serwerze od 2009 roku i nie przypomina mi się, żeby za dnia było tyle samo userów, co wieczorami.

Co do straconego czasu to płacz bezzasadny analogicznie do wprowadzania patcha 1.13c,a razem z nim zwiększeniem szansy na drop HR. Wtedy też znalazło się paru maruderów.

Swoją drogą to po co piszesz skargę? Ktoś cię okradł? Nie. Wjechał na matkę? Nie. Zatem źle trafiłeś.

#7 sizzla

sizzla

Naczelny rabin d2trade

• Były Moderator
  • 7737 postów

Napisany 11 June 2014 - 23:32

Zobacz postdawca90, o 11 June 2014 - 19:39, powiedział:

Witam . Zaraz pewnie zacznie się pocisk po mnie że troll nolife itp ale mam to daleko za sobą.

Moze zaczne. Krowi event .. Głowny mój temat skargi..

cytuje ,,Od dzisiaj 05.06.2014  do odwołania, będzie trwał Event na Krowim Poziomie ""

Niech mi ktos powie.. gdzie było to odwołanie bo przykro mi ja nie widze...wieczorem gram ok w nocy gram ok nad ranem już nie dziękuje państwu za uwage...Serdecznie dziekuje zę każdy ale dosłownie każdy miał albo wrecz to zrobił .. szanse aby wbić hight lvl.. będe się burzył gdyż nie po to zasuwam w innymi graczami privy albo nawet open gry aby byle gracz w ułatwiony sposób zrobił coś co ja osiągam w długim okresie czasu..

Ubity realm..

A to moje odczucie.. UBILIŚMY/ UBILIŚCIE realm.. Od kilku dni obserwuje ilość graczy na d2t głownie wieczorem.. Moje wnioski

09.06.2014 godziny wieczorne 20-23 , ilość graczy 9 ilośc gier 3
10.06.2014 godzinki podobne   11 users ilośc gier 3
11.06.2014 godz pisania postu . 11users 5 gier

I niech mi nikt nie mówi że to wina pogody , gimbaza poprawki itp.. Realm został ubity wręcz uduszony przez węgorza z Braci FF..

Czuje sie oszukany ze względu na to iż nie było konkretnego info eventu. 2. dziękuje iż eventem ubiliśmy handel  run +ranking . a gryfa jak nie ma tak nie ma...

Gracze odeszli zresztą sam juz tu zaglądam żadko ze względu na zbyt wielkie ułatwienia...

Tym czasem dziękuje za przeczytanie posta i myślę iż to nie tylko moje zdanie tylko nie każdy (może strach przed warnem , może inne powody brak w morzu wody) nie podpisze się pod tym postem... Ale wystarczy posłuchac co ludzie sądzą na realmie :) Buziaczki :*
kim jesteś pionku???????

#8 bulcefal

bulcefal

Wicehrabia

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2349 postów
  • Gadu-Gadu:
  • D2realm acc:Bulcefal

Napisany 12 June 2014 - 09:55

to ze off krowiego eventu to bylo do przewidzenia, od poczatku przypuszczalem ze to fajne udogodnienie na wbicie hight lv bd trwalo tylko do niedzieli do godz 24(przez weekendzik). gdyby event potrwal dzien dluzej latali bysmy juz z 99 lv a tak trzeba wypatrywac kolejnego evenciku pozwalajacego dobic kilka mln expika :)

Edytowany przez bulcefal, 12 June 2014 - 09:55.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#9 JaSemSam

JaSemSam

Flagged User

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1042 postów
  • D2realm acc:JaSzemSzam

Napisany 12 June 2014 - 10:11

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

Prosze pani a Jasiu powiedzial dupa...

Sam sam JaszemSzam. -100? Wpadnij z glupkiem,a zaplace.

'...A zamieniam je w zielone,a zielone w siwy dym,siwy dym w dobry humor,dobry humor w dobry rym.To moj sposob na zycie...'

Kupie Przedmioty z RL za Fg pisać Pw, oferuje całe moje fg

Cos O Sobie..

http://forums.d2trad...5-unsusp-macqu/

Wygralem licytacje ?? DAJ PW!

#10 STING

STING

Flagged User

• Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2273 postów
  • Gadu-Gadu:
  • D2realm acc:Sting

Napisany 13 June 2014 - 10:46

Zobacz postJaSemSam, o 12 June 2014 - 10:11, powiedział:

Prosze pani a Jasiu powiedzial dupa...
I to pisze ktoś kto nie zakłada skarg :D :D :D :D :D

http://forums.d2trad...skarga-na-dgno/
http://forums.d2trad...karga-na-sting/
http://forums.d2trad...-na-fonebik292/
http://forums.d2trad...karga-na-sting/
http://forums.d2trad...estem-oburzony/

Ludzie obydwaj jesteście siebie warci, to jest tylko gra a wy to przeżywacie jak stonka oprysk.
Realy sizzla dobrze napisał, pionki w realu chociaż mogą na forum "błyszczeć" :B
Zapraszam do hejtu bo tylko na to was stać :awesome

:warn20

Edytowany przez STING, 13 June 2014 - 10:49.