Skocz do zawartości

d2trade uses cookies. Read the Polityka plików cookies oraz polityka prywatności for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

* * * * * 1 głosów

Strategia fury/rabies druid 1.13

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 morpheuS

morpheuS

Handlarz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Forum Gold: 108.41Icon
  • Trader: Not Rated
  • Status: Offline
  • Gadu-Gadu:

Napisany 09 June 2011 - 14:08

1. Wstep.

Witam i zapraszam do lektury strategii tego żadko spotykanego i niedocenianego przez wielu bohatera. Po wielu duelach które odbylem (jakiś rok temu) dużo ludzi dziwiło się i pytało jak mi sie to w ogóle udało. A wiec powiem krótko... Wilk przy dobrym stylu gry i odpowiednim ekwipunku jest w stanie dotrzymać kroku a i nieżadko pokonać niejednego wymiatacza na scenie pvp. Moim wilkiem "G_Rossini" grałem na tyle długo, że nauczyłem się optymalnego doboru ekwipunku, rozdania statów i stylu gry na tyle, że szkoda byłoby aby ta wiedza została tylko w mojej głowie. Dlatego też piszę tą strategię i mam nadzieję, że ktoś skusi się na tego bohatera.

Ostrzegam! To nie jest łatwy bohater którym rozwalisz puby jak hammerem albo bonerem. Gra wilkiem wymaga cierpliwosci i wprawy ale mimo to, jest to najlepszy i najbardziej intrygujący bohater jakim mialem przyjemność grać. Nic bardziej nie cieszy, niż zdziwienie graczy którzy nigdy nie pomyśleliby, że zostaną zjedzeni przez wilka.

Mój wilk wyciągal maksymalny res na wszystkie ataki elementarne (przy zmianie charmow był też duży stack). 14.000 fury dmg. 80.000 rabies dmg (przy switch tricku). 10.000 zycia. 75% block. 50% dr.

Dobra... Koniec tego przedlużonego wstępu i do rzeczy.

2. Ogólne informacje o wilku.

# Wilk nie umiera od razu. Gdy otrzymamy obrażenia większe niż życie, które nam zostało, wilk przemienia się do postaci druida i musi zostać zaatakowany jeszcze raz (zanim to nastąpi możemy zmienić się z powrotem w wilka i znowu przeciwnik musi zadać 2 ciosy). Bardzo przydatne vs np foh.

# Ias dla naszego wilka naliczany jest tylko z broni, dlatego żadne ias z innych itemów nie jest dla nas istotne. Kalkulator fury/rabies fpa znajdziecie tutaj:

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

# Nasz wilk nie uzywa teleportu (orly) dlatego frw jest dla nas bardzo istotne. Na szybkich przeciwników potrzebujemy więcej frw ale też nie należy przesadzać bo wraz ze wzrostem frw tracimi na dmg/life/res itp itd. Nalezy wziąć też pod uwagę tzw. dimnishing returns. Chodzi tu mniej wiecej o to, że im wiecej frw mamy tym mniej szybkosci nam przybywa. Ta tabela przedstawia ta zaleznosc:

Po wielu duelach stwierdziłem, że 150 frw jest wystarcza w zupełności jesli potrzebujemy dużego frw.

# Atak rabies nie działa jak zwykła trucizna (np ta z charmów albo od psn necra). Nasze rabies zabija a nie zjada życie do 1 hp.

# FHR wilka jest najlepszy w grze. Majac 42 fhr (nietrudno o to) osiagąmy 4 fpa. Chcemy zawsze miec 42 fhr ewentualnie 86 fhr vs assa/ele dudu.

# DR jest ograniczony do 50%. Nie będzie to problemem ponieważ używamy storma i dungo (gdy potrzebujemy dr patrz dział taktyk/ekwipunek).

3. Skille.

Maksujemy następujące umiejętności:
-likantropia (lycantrophy) -> life ar co tu dużo mówić
-wścieklizna (rabies) -> tym będziemy atakować
-furia (fury) -> główny atak
-trujący pełzacz (poison creeper) -> synergia do rabies
-dębowy mędrzec (oak) -> mass life
-1 ptaki
-1 wilki (te zwierzaki są potrzebne... patrz dział taktyk)
-reszta w wilkołaka

Niektórzy gracze skilluja jeszcze cyclone armor. Ja nigdy tego nie używalem, ale może być przydatne gdy chcemy przeżyc ogien z torcha gdy mamy 1 hp i morfujemy do postaci druida.

Na levelu 95 mamy do dyspozycji 106 punktow. Na zdjęciu poniżej pokazałem rozlożenie punktów
Dodany obrazek

4. Ekwipunek.

Troche tego jest i po stworzeniu tego bohatera stwierdziłem, że skrzynka jest zbyt mala zeby pomieścić wszystkie przedmioty których potrzebujemy. Po kilku miesiącach gry sami będziecie wiedzieć co używac i które itemy są wam niepotrzebne, wiec nie przestraszcie sie. Sam nie używalem tylu przedmiotów, ale o niektórych trzeba wspomniec.

Zbroja:
  Wymagane sa 3 zbroje, najlepiej każda w tym samym typie zbroi (osobiscie używalem archon plate)
-enigma perf
-forti perf
-bramble perf

Helm:
-jalala's mane perf socketujemy 7 fhr 9 str 9 dex
-rare circ 2 druid 30 frw 20 str. Są to wymagania minimalne. dodatki ktore warto miec to: life (duh), res (bardzo przydatny na tym circu) no i ar/visio mod, 2 sox (socketujemy tym samym joolem co jalala)
-coa 30/15 ber berużywamy tylko vs wind dudu

Bronie:
-Grief PB 400 dmg (Ias nie jest wazny z ias 30 osiagniemy taki sam atack frame jak z 40ias. Grief jest o wiele lepszy w starciu niz BotD. Jedyna rzecz ktora przemawia na korzysc BotD to zasieg. Czasami mozna zalozyc BotD jesli walczymy vs bvc ktory wykorzystuje swoj zasieg. Osobiscie bardzo zadko zakladalem BotD z powodu braku miejsca w skrzyni)
-eth Tomb Reaver 3 sox perf ed wysoki res zod 40/15 40/15 (ciezko znalezc ale bron niezastapiona)
-6 sox cs 6x 5/5 psn rbf (dla switch tricku)
-death web perf socked 5/5 psn rbf osobiscie uzywalem dw z powodu mniejszej wielkosci
-cta 6/6/4
-rare fanged knife ias ed fools 2 sox które pozwolą nam na osiągnięcie max fury ias takich jest bardzo mało a jak są to bardzo drogie (ceny z rzędu 50k fg) ale musiałem o tym wspomnieć

Tarcze:
-storm socked jah (50 life po boo metamorfozie i oaku staje się ogromną ilością życia lepsze to niżeli jakis rare jool 7/9/9)
-spirit pod boo
-jmod 4x 5/5 psn rbf (można również używac zwykłej monarchy 4 sox 4x5/5 psn rbf ale doświadczeni gracze potrafią to wykorzystać wskakujac na was podczas switch tricku i zadając pokaźną ilość obrażen)

Rekawice:
-trang oul używamy gdy stawiamy bardziej na rabies
-blood fist gdy raczej używamy fury. 40 life !!

Buty:
-Gorerider chyba nie musze tłumaczyc
-Aldur life frw i fire res bardzo przydatne w sytuacjach gdy potrzebujemy wysokiego frw
-rare res boots gdy potrzebujemy stacked res

Pasy:
-Verdungo 40/15 gdy potrzebujemy dr
-craft ow str life fhr res pasek jesli nie potrzebujemy dr Oo
Zawsze gralem na ladderze ale jeśli ktoś ma wystarczające fundusze i gra na nld moze pokusić się o bugbelt.

Amulety:
-3 shape 100 life amu vs barb/smit
-highlords na hammerow/druidow itp
-craft 2 dudu frw life res staty vs reszta(jesli znajdziemy wystarczajaco dobry to juz nie bedziemy musieli go zmieniac)
Tutaj mozna pokombinowac bo jesli nie znajdziemy gozu craft typu 2 dudu frw life str res to nie oplaca sie rozdac statystyk pod amulet. Czasami uzywalem angelic amu z ringiem zeby podbic ar mozna tez zalozyc oko kota jesli brak frw bardzo nas dreczy (szczegolnie vs szybka bowka)

Pierscienie:
-ravenfrost perf
-bk (zycie na bk nie jest powielane przez boo ale +1 skill daje nam wiekszy dmg rabies wiecej ar wiecej life od skilli i boo itp itd) uzywamy gdy chcemy miec wiekszy rabies dmg
-dwarf, wisp gdy chcemy abs zalozyc
-rare/craft stat ring czego szukamy to life str dex res ar (jesli znajdziemy na prawde dobry mozemy uzywac caly czas i staty rozdac pod niego ale osobiscie nie polecam gdyz tracimy na mozliwosci dobrania specyficznego sprzetu pod przeciwnika)

Ekwipunek:
-9x 45 life shape skillers
-anni 20/20/x i torch 20/20
-charmy 20 life i tutaj wszystko zalezy od tego jakiego przeciwnika mamy i jak nasz res wyglada. mieszanka 3/20/20, 20/11 i frw/11 res (res pod przeciwnika) dobieramy do swoich potrzeb.

5. Statystyki.

Siła: Nie ma co oszczędzać na sile. Musimy byc w stanie podniesc eth tomb reaver razem z forti majac siłe jedynie z jalala. Dobrze ze teraz mozna zresetowac statystyki bo sam grając rok temu musialem 3 razy od nowa robic wilka tylko dlatego ze dałem zbyt malo siły...

Zręczność:
Dex pakujemy pod max blok majac na sobie storma, griefa, jalala 7/9/9, amu 3 shape 100 life, ravena, bk i bramble no i oczywiście anni/torch.

Vita:
cała reszta

Energia:
nic.

7. Taktyki.

Zawsze recastujmy oaka i wilki(niekiedy wilki nie są konieczne ale wiecej o tym w poszczególnych taktykach)

Wyjaśnienie niektorych wyrażen:
switch trick - jest to sposób na zwiekszenie obrażen zadawanych przez rabies. Na switchu trzymamy death web lub cs 6x 5/5 rbf i monarche 4x 5/5 psn rbf i po trafieniu z rabies zmieniamy nasza bron np. grief/storm na dw/monarche na chwile. Obrażenia rabies będą po takim zabiegu naliczane z bonusem od rbfów z naszego switcha.

name lock
- jest to prosty sposob na bieg w kierunku naszego przeciwnika gdy ten jest poza nasza widocznoscia. Mając rabies pod lewym przyciskiem myszy, naciskamy na przeciwnika i nie puszczamy. Bohater nasz sam bedzie biegł do przeciwnika i atakował go jeśli ten znajdzie się w zasięgu naszej broni.

shift trick
- skuteczny rodzaj ataku w niektorych sytuacjach. Naciskamy shift i lewy przycisk myszy (pod którym jest furia) i bijemy na oslep. Działa to perfekcyjnie np przy desynch hammerach bądź np ele dudu.

Amazonka:

Rabies ma szybszą animację od fury i jest nieprzerywalne, dlatego używamy rabies w 90% przypadków.

Bowka: jest dobrym i szybkim przeciwnikiem. Zakładamy frw sprzęt (eni, circ, aldury, frw charmy), max block setup (storm) i griefa (ewentualnie botd jeśżli amka jest szybka i czujemy, że potrzebujemy większy zasięg). Zbliżamy się do niej zmieniając miedzy bieganiem/chodzeniem (przy bieganiu spada nasz blok z 75% do 25%) i stawiamy przed siebie od czasu do czasu wilki, które sciągną większość ga's. Jeśli znajdziemy się na tyle blisko takiej amki zakladamy namelocka z rabies i gonimy ją do skutku. Jak trafimy z rabies robimy switch tricka i mozemy sobie spokojnie czekac az ta padnie.

Java: wcale nie jest trudniejsza. Zakładamy forti etomb wispa. Gdy ta ucieka używamy rabies, gdy stara się nas potraktować cs używamy fury. Prawdopodobnie padnie po pierwszym trafieniu.

Hybrydy i inne. Zakladamy ekwipunek zależnie od zadawanych obrażeń i stylu gry przeciwnika. Trudno tutaj cokolwiek doradzić ale amazonki nie są dla wilka problemem.

Czarodziejka:

Rabies penetruje ES wiec 99% es sosek padnie po pierwszym trafieniu z rabies.

Fire soso: Zakładamy sprzęt pod bieganie (eni, circ, aldury, frw charmy z resem) do tego etomb (wiekszy zasieg) i omijamy fb's. Po pewnym czasie soska się wnerwi i postara sie zmniejszyć dystans i tutaj jest nasza szansa. Jesli trafimy soske z rabies wpadnie ona w szał i będzie starała się nas zabić póki jeszcze sama żyje. Biegamy, robimy co chwile shift trick jesli wydaje nam się, że zaraz na nas soska wskoczy i uderzamy w nią z furii, która wykończy ją bez problemu.

Blizz/orb soso: To moze byc dosyc długi duel. Stakujemy res 2x raven, etomb, ow belt, frw sprzęt. Trudno będzie uzyskać stacked res vs blizz lub orb soso. Recastujemy oaka i gramy agresywnie. Uważamy na namelocka z soska blizz bo ta będzie prowadziła nas w blizzard. Gdy soska jest blisko robimy shift trick. Mozliwe, że nam się poszczęści i przez błąd soski trafimy ją furią co raczej powinno ja zgładzić. Jeśli nadarza się taka okazja staramy się trafić soske z rabies.

Light soso: Praktycznie duel wyglada tak samo jak z fire soso. Zmieniamy sprzęt na light res. Light soso ma mniejszy zasięg co działa jedynie na naszą korzyść.

Paladyn:

Hammer: Zakładamy etomb, forti, jalala, bloodfisty, highlords. Potrzebujemy ar i stawiamy na furię. Wszystko zalezy od rodzaju gracza. Jeśli jest to jakiś rand mf hammer który stara się na grze wszystkich pk i robi tele na łeb itp. to po prostu wykonujemy tzw. "south walk". Idziemy powoli na poludnie (na dol) i co chwile wykonujemy shift trick. Jesli taki hammer wpadnie na furie to małe ma szanse przy naszym dmg rzedu 14k (taki wlasnie mialem). Jeśli jest to desynching hammer (uzywający charge żeby sie przemieszczać) to mamy więcej problemów. Przywołujemy wilki, które idą w stronę hammera nawet jeśli my go nie widzimy. Wilki rownież przydaja sie do zatrzymywania chargującego hammera. Staramy się przewidzieć ruch hammera i robimy w tych miejscach shift trick. Trudno to jakos dokladnie wytłumaczyć, ale po kilku duelach nabierzecie wyczucia i praktyki co do jodderdinerow^^. No i oczywiscie nigdy się nie poddawajcie. Pala musi was trafic 2 razy pod rząd żeby was zabic!! To jest wielki plus wilka. Żaden zabłąkany młotek nie zabije was nawet jeśli macie 1 hp!

Smiter: Tu zaczynają się schody. Ten duel jest bardzo trudny. Załóżcie BotD ba, wszystko pod rabies (bramble jalala 3 shape 100 life amu etc.) i nie walczcie z nim twarzą w twarz. Furia jest tutaj mało użyteczna. Nie zapomnijcie o wilkach itp. Starajcie się zarazić go wścieklizną zrobić switch trick i odchodźcie. Jeśli używa charge włączcie chodzenie jeśli smite biegnijcie. Jeśli macie okazje rabies, switch trick, aż do skutku.

FoH: Pure foh jeśli nie użyje charge to was nigdy nie zabije, chyba że będziecie afk. Czas rzucania foha jest dłuższy niz czas przemiany w wilkolaka! Przywołajcie summony które będą ściagać fohy zza ekranu. Załóżcie res i abs i frw eq. Starajcie się zmusić go do gry agresywnej. Nie gońcie go bo będzie to przypominalo wyscig ferrari i malucha. Zmuście go do agresywnej walki i w momencie gdy sie do was zbliża starajcie się zadać cios rabies. To zmusi go do jeszcze bardziej agresywnej walki a w starciu raczej nie ma szans. Długió duel.

Druid:

Elemental Druid: Zakladamy coa (jedyna okazja na którą się to przyda), enigme (żeby wyciągnąć str), dungo i tomb reaver. Jeśli dudu gra agresywnie i ma max block będzie nam ciężko. Dobrym sposobem jest zarażanie go rabies ale i furia jest tutaj bardzo potrzebna. Jeśli dudu taki robi telestomp to robimy shift trick. Jeśli trzyma nas na odleglość staramy się omijać tornada i zadać cios rabies. Wtedy jego summony padną od razu (rabies przenosi się z summonów na bohatera i odwrotnie!) a on zacznie grać agresywnie. Wykańczamy go furią.

Shaper: hmmm ciezko znaleźć innego shapera który dotrzymalby mojemu kroku. Ogolnie rabies vs rabies duele są nudne wiec przeważnie będą to fury vs fury duele. Zakladamy mb/dr setup grief highlords. Pamiętamy o recastowaniu oaka, wilkach które ściagną część uderzeń furii i wyłączonym bieganiu.

Barbarian:

BvC: Bedzie ciężko ale tacy nie mają bloku. Używamy zarówno rabies jak i fury. Zakładamy max block, max dr i itemy pod rabies (3 shape 100 life amu, jalala, bramble, dungo, grief ewentualnie BotD, raven, bk, gore, trang gloves) i staramy się trafić z rabies. Pamiętamy o chodzeniu.

BvA: Zadają mniejszy dmg dlatego też są łatwiejsi. Rabies nie da się zablokować w przeciwieństwie do fury, dlatego kożystamy głównie z tego ataku. Zakladamy itemy pod rabies (ale niespodzianka) i ewentualnie angelic combo jeśli wysoki def sprawia nam trudności.

BvB: Ci przeważnie mają mały res. Zakładamy itemy pod wściekliznę i angelic combo. Po trafieniu z rabies powinni szybko zginac.

Assassinki:

Trapsa: Zakładamy eni jeśli trapka gra defensywnie i sprzęt pod frw. Jeśli gra ofensywnie to forti. Oczywiście tomb reaver. Dobrym sposobem jest zarażenie shadow warriora/mastera trapki rabies i po tym sprowokowanie jej do tp (np biegnąc wprost na nią). Gdy ta się teleportuje zarazi się wścieklizna od swojego summona. Po tym raczej gg bo będzie grała ofensywnie i starala się jak najszybciej zakonczyć duel. Shift trick tez jest tutaj przydatny. Nie tankujemy trapek bo wpadniemy w stunlocka. 86 fhr jest zalecane.

Hybryda: Tutaj bedzie trudniej bo ta jest dosyć wszechstronnym charakterem. Sam taką grałem i mało kto był w stanie mnie pokonać. Zakładamy max blok setup light res i whispa. Staramy się uciekać od trapek żeby nie wpasc w stunlocka podczas jej ww. Jej dmg jest mniejszy od bvc także nie musimy obawiać sie tak bardzo jej ww. Pamietamy o max psn res bo venom bedzie boleć nawet mimo 10k life. Ogólnie chodzimy, nie dajemy zlapać się na stunlocka i używamy rabies.

WW assa: Nigdy nie miałem przyjemności grać z taką asską. Duel przebiega podobnie do bvc. Pamietamy tylko o wysokim psn res i kożystamy z rabies.

Necromata:

PnB nec: Zakładamy pełne frw eq. Staramy się trafić takiego necra z rabies co zapewne bedzie kosztowało nas trochę życia. Znowu istnieje możliwość zarażenia rabies summona necra (golema np). Ciężki duel szczególnie jeśli trafimy na max blok necra.

Psn nec: Zazwyczaj sa latwi (mało życia, żadko max blok). Do tego muszą znaleźć się dosyć blisko nas, żeby trafić z novy. Jeśli mają summony - rabies jeśli nie - fury. Dosyć krótkie duele. Pamiętamy o wysokim psn res.

7. Zakończenie.

Ogólnie można wbijać na puby mając na sobie forti, tomb reaver i pwnić autotele hammerów, że aż miło. Ale to nie jest typowy pk char dlatego polecam gre na spokojnych grach gdzie niekoniecznie znajdziemy samych mf hammerów starających się zdobyć trochę złota na gamble. Częste zmiany itemów mogą odstraszać, na początku też mnie to denerwowało, ale potem się przyzwyczaiłem i na prawdę jest to charakter warty polecenia. Jeśli ktoś miałby pytania lub jakiekolwiek sugestie na temat taktyk/itemów itp piszcie :) czekam na konstruktywną krytykę, ale nie na coś w rodzaju "omg wilk jest do dupy kk thx bb" bo jeśli spotkaleś wilka na pubie, który tylko biegał po swoje ciało, to nie był to dobrze zbudowany wilk tylko jakiś dzieciak który lubi psy. Na pewno narobiłem sporo literówek dlatego proszę o info jeśli ktoś coś zauważy.

Wzorowałem się na kilku taktykach budując mojego wilka między innymi kraftkar, kiba i paru innych których niestety już nie pamiętam.

8. Filmiki.

Tutaj znajdziecie kilka filmów, które pokazują jak grać wilkiem i że jest to często niedoceniany charakter (filmiki robione przez kibe):

#2 Hudan  

Hudan

Handlarz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Forum Gold: 0.01Icon

Napisany 12 June 2011 - 00:01

-rare fanged knife ias ed fools 2 sox które pozwolą nam na osiągnięcie max fury ias takich jest bardzo mało a jak są to bardzo drogie (ceny z rzędu 50k fg) ale musiałem o tym wspomnieć
Mi się wydaje że CCSoQ będzie lepszym rozwiązaniem ale dostępność tego miecza jest strasznie ograniczona :)
Dodany obrazek

Dodany obrazek

#3 morpheuS

morpheuS

Handlarz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Forum Gold: 108.41Icon
  • Gadu-Gadu:

Napisany 12 June 2011 - 01:00

Zobacz postHudan, o 12 June 2011 - 00:01, powiedział:

Mi się wydaje że CCSoQ będzie lepszym rozwiązaniem ale dostępność tego miecza jest strasznie ograniczona :)
Dodany obrazek

tutaj przyznam racje ale te wystepuja tylko na scl a pozatym na wszystkich realmach jest ich moze 5? :P dlatego nie wspominalem juz o tym cacku

#4 Geth Infiltrator

Geth Infiltrator

Wielki książę

• Były Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5061 postów
  • Forum Gold: 4950.00Icon
  • Guild: Virtual Violence
  • Gadu-Gadu:
  • D2realm acc:Geth

Napisany 06 July 2011 - 15:04

No taktyka przyzwoita, napewno bardziej kompaktowa niz moja wiec bardziej przystepna :)
Equip i skille widze ze uzywamy podobne, co mnie nie dziwi bo inaczej ubrany wilk poprostu nic nie ugra. Moglbys wspomniec gdzies na poczatku ze zeby ta postac ogarniala, to niestety nawet na podstawowy sprzet trzeba sie szarpnac.
Taktyki dueli opisane prosto, ale wystarczajaco.
Good job, pisz wiecej takich taktyk na rzadko uzywane postacie. Ale wrzucaj je wczesniej do worda i poprawiaj orty :P

Dodany obrazek

Jesli piszesz do mnie na GG, przedstaw sie!

acc *geth @d2trade median

#5 dre  

dre

Rycerz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1407 postów
  • Forum Gold: 29.51Icon
  • Status: Online
  • Gadu-Gadu:

Napisany 28 July 2011 - 09:18

Witam, co do CCSoQ, przecież perf gris z 3x 15/40 ias/ed i 15max/40 ed daje taki sam ias, a dużo więcej dmg, czemu więc wszyscy się zachwycają tą bronią sprzedaną ostatnio za 16500 fg?

taktyka dobra, trzeba przyznać, natrafiłem na nią szukając właśnie czegoś takiego, warto też o steelrandach wspomnieć.
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#6 Hudan  

Hudan

Handlarz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Forum Gold: 0.01Icon

Napisany 06 August 2011 - 21:57

Zobacz postdre, o 28 July 2011 - 09:18, powiedział:

Witam, co do CCSoQ, przecież perf gris z 3x 15/40 ias/ed i 15max/40 ed daje taki sam ias, a dużo więcej dmg, czemu więc wszyscy się zachwycają tą bronią sprzedaną ostatnio za 16500 fg?

taktyka dobra, trzeba przyznać, natrafiłem na nią szukając właśnie czegoś takiego, warto też o steelrandach wspomnieć.
Gris scepter będzie miał mniejszy dmg ,max dmg okolo 200 ;) więc różnica jest spora.

Dodany obrazek

#7 Fracksh

Fracksh

Rycerz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1293 postów
  • Forum Gold: 2120.27Icon
  • Guild: GoD
  • Gadu-Gadu:
  • D2realm acc:Fracksh
  • Diablo 3 BT:Fracksh#2176

Napisany 06 August 2011 - 22:10

Zobacz postHudan, o 06 August 2011 - 21:57, powiedział:

Gris scepter będzie miał mniejszy dmg ,max dmg okolo 200 ;) więc różnica jest spora.

A w dodatku, o ile się nie mylę, taki miecz, już nie może wypaść, ani go wykraftować. ias/ed + 3 sox jest już nie do spotkania :(.
Soso Light PvM by Fracksh: http://forums.d2trad...p;#entry1510759

D2Trade Realm GoD Member

Donejt List:
Damned_Legion - 0,55 FG - Thx !
Kaluzaz5 - 100 FG - Thx ! :o
Light - 20 FG - Thx ! Dzień Spamera 2010 ^^
Hope - 6 + 29,01 + 0,2 FG- Thx !
Suchy87 - 2 FG  oraz 0,01 FG - Thx !
Cossack54 - 1 FG - Thx !

#8 Green.  

Green.

Cyborg

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11022 postów
  • Forum Gold: 0.00Icon
  • Trader: Trusted
  • Guild: 1337
  • Gadu-Gadu:
  • Diablo 3 BT:Green#2806

Napisany 29 August 2011 - 20:48

No no strategia na wilka bardzo dobra do tego kilka przydatnych informacji i nie zasyfiona statami podstawowych itemów które chyba każdy zna

10/10
Offline od 07.08.2014

#9 bobinho

bobinho

Mieszczanin

• Użytkownik
  • PipPip
  • 183 postów
  • Forum Gold: 19.75Icon
  • Gadu-Gadu: